602 529 589
potřebujete poradit?

Úvodní stránka šipka Projektory šipka Prezentace šipka Business šipka Acer PL7510

Acer PL7510
Novinka
Acer PL7510
ID produktu: 11pl7510

Acer PL7510

Technologie: Laser, konstrast: 2000000:1, rozlišení: 1920x1080 (full HD),
světelný výkon: 6000 ANSI, formát: 16:9.

Vaše cena:61 990,00 Kč
Vaše cena bez DPH:51 231,40 Kč
Dostupnost: do 3 dnů
Projektory Acer
Doprava ZDARMA
v hodnotě 150 Kč

Obchodní projektor s laserem: dokonalá kombinace!

Acer ColorBoost 3D

Acer ColorBoost 3D je inovativní kombinace neustále vylepšeného algoritmu zpracování obrazu, nejnovější čipové sady DLP, optimalizovaného šestisegmentového barevného kolečka a pokročilé technologie řízení osvětlení. Výsledek: Projektory Acer jsou schopny promítat absolutně realistické barvy po celou dobu své životnosti - jak ve 2D, tak ve 3D režimu.

Acer Color Safe II

Acer ColorSafe II zajišťuje rovnoměrné, brilantní a přirozené barevné promítání po celou dobu životnosti projektoru. To je zaručeno použitím technologie DLP® a pětiletou zárukou na čip DLP®.

AC napájení zapnuto

Díky funkci „AC Power On“ lze projektor automaticky zapnout, jakmile je napájen. Už nemusíte projektor samostatně zapínat, můžete jej spustit přímo, např. apnutím napájení v zasedací místnosti.

Zapnutí HDMI

Díky funkci HDMI Power On lze projektor automaticky zapnout, jakmile obdrží signál přes HDMI nebo VGA.

Už nemusíte projektor samostatně zapínat, jednoduše zapnete notebook, přijímač nebo herní konzoli a projektor se zapne také automaticky.

HDR

HDR (High Dynamic Range) je technika pro reprodukci většího dynamického rozsahu jasu. Zachovává detaily v nejtmavších a nejsvětlejších oblastech a nabízí podobný rozsah jasu, aby se barva přiblížila skutečnému obrazu. Rozšířený kontrast a vyšší rozsah jasu zajišťují věrné barvy.

Automatická korekce montáže na strop

Automatická korekce montáže na strop: Integrovaný gravitační senzor v projektoru Acer detekuje, kdy je namontován na strop, a automaticky otočí projekci o 180 °, aniž by bylo nutné další nastavení v nabídce.

Crestron LAN ovládání a projekce

S LAN Control & Projection můžete ovládat a spravovat projektory přímo přes LAN síť. Kromě plně funkčního ovládání projektoru jej můžete také použít k odeslání automatického upozornění e-mailem, pokud například je vyžadována údržba.

Přizpůsobitelná domovská obrazovka

Přizpůsobitelná domovská obrazovka umožňuje vytvořit individuální domovskou obrazovku pomocí obrazovky. Tato domovská obrazovka, ať už jde o logo společnosti nebo oblíbenou fotografii někoho jiného, ​​se automaticky zobrazí při spuštění projektoru.

BluelightShield

BluelightShield umožňuje uživateli snížit množství modrého světla a snížit tak negativní účinky expozice modrému světlu. Projektor má tři úrovně filtrování, které vyhovují různým scénářům. Každá fáze také obsahuje dynamický mechanismus, který optimalizuje množství modrého světla v závislosti na obsahu. BluelightShield může snížit modré světlo až o 30% a chránit vaše oči.
 

24/7 provoz

Tento projektor nabízí nejvyšší úroveň spolehlivosti a poskytuje brilantní obraz i při nepřetržitém provozu 24/7. Tento projektor lze bez váhání použít, např. Pro signage aplikace nebo výstavy v muzeích atd.

Nízké zpoždění vstupu

Díky krátkému zpoždění vstupu jsou zpoždění minulostí. 
 

360 ° projekce

360 ° projekce vám nabízí maximální flexibilitu a umožňuje vám používat projektor ve všech pozicích a provádět zajímavé instalace. Můžete například promítat ze stropu místnosti na podlahu nebo stůl, nebo můžete projektor připevnit do strany a promítnout do svislé polohy.
 

HDMI 3D

Integrovaný standard HDMI 1.4a umožňuje přenos 3D obsahu z vhodných přehrávacích zařízení, jako jsou 3D Blu-ray přehrávače, 3D set-top boxy a 3D herní konzole, bez nutnosti použití dalšího počítače. S brýlemi 3D můžete sledovat 3D filmy a televizní programy Blu-ray ve svém obývacím pokoji s úhlopříčkou až 7,62 metrů (300 ").
 

Technologie Acer Smart Format

Technologie Acer SmartFormat podporuje velké množství vstupních signálů, takže již není nutné zapínat notebook / PC, DVD přehrávač a přijímač.
S technologií Acer SmartFormat lze přijímat a komprimovat signály až do 1080p pro projektory Acer ColorBoost s HDMI.
 

Originální přehrávání 24p

Zažijte skutečné kino s 24 snímky za sekundu. Projektory Acer přehrávají filmy Blu-Ray v původním formátu kina tak, jak byly zaznamenány. Sledujte filmy 24p očima režiséra.
 

Instalační nabídka

Díky instalační nabídce lze projektor Acer během okamžiku dokonale srovnat s promítaným povrchem. Do instalační nabídky lze vstoupit stisknutím tlačítka nabídky, i když k projektoru není připojen žádný zdroj.
 

Kompenzace barvy stěny

Nejlepší kvalita obrazu umožňuje korekci barvy stěny na barevných projekčních plochách, jako jsou panely a tapety. 5 optimalizovaných barev stěn
 

Zabezpečení PIN

Acer PIN Security nabízí možnost chránit váš projektor Acer před neoprávněným použitím a krádeží nastavením kódu PIN. Ztracený kód PIN může služba Acer resetovat až po ověření vlastníka.
 

Automatické vypnutí

Funkce Auto Power Off automaticky vypne projektor Acer, pokud po přednastaveném čase nepřijde žádný vstupní signál. Tuto funkci lze nastavit individuálně prostřednictvím nabídky a pomáhá šetřit elektřinu a životnost lampy.

Acer PL7510 - Technická specifikace

Parametry a specifikace
Kategorie:Projektory - Prezentace
Technologie:Laser
Formát:16:9
Rozlišení:1920x1080 (full HD)
Kontrast:2000000:1
Světelný výkon:6000 ANSI
Podrobná specifikace
Hlučnost (min): 28 dB
Hlučnost (max): 35 dB
Objektiv:zoom
Repro: neuvedeno
Interaktivní:NE
Typ optiky:N (normální)
Hmotnost
Hmotnost:6.6kg
Rozhraní
LAN:ANO
WiFi:
Počet HDMI:2x
Počet VGA:1x
3D kompabilita:ANO
Korekce V:ANO
Korekce H:ANO
Lens shift:
Záruční doba
Záruka projektor: 36 měsíců
Záruka lampa: 60 měsíců
Životnost lampy
Životnost lampy (normal): 20000 h
Životnost lampy (eko): 30000 h

Projekční kalkulačka - Acer PL7510

Výpočet projekční vzdálenosti

Zadejte šířku plátna metryVýška plátna m
Úhlopříčka plátna m ="
Formát16:9
Projekční vzdálenost m - m

Výpočet šířky plátna

Zadejte projekční vzdálenost metryÚhlopřička m - m
Úhlopřička"- "
Šířka plátna m - m
Výška plátna m - m

Ke stažení

Rychlost vyřízení
Rychlost vyřízení

Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!

Nákup na splátky
Bohaté zkušenosti

Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Doprava zdarma
Doprava zdarma

Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.

Osobní odběr
Osobní odběr

Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.

© 2016 videoprojektory.cz | všechna práva vyhrazena | Created by ipre.cz | internetové obchody na míru