602 529 589
potřebujete poradit?

Úvodní stránka šipka Projektory šipka Prezentace šipka Profi šipka Panasonic PT-MZ880EJ bílý

Panasonic PT-MZ880EJ bílý
Novinka
Panasonic PT-MZ880EJ bílý
Panasonic PT-MZ880EJ bílý
Panasonic PT-MZ880EJ bílý
Panasonic PT-MZ880EJ bílý
Panasonic PT-MZ880EJ bílý
ID produktu: 11ptmz880ejw

Panasonic PT-MZ880EJ bílý

Technologie: Laser, konstrast: 3000000:1, rozlišení: 1920x1200 (WUXGA),
světelný výkon: 8000 ANSI, formát: 16:10.

Vaše cena:199 900,00 Kč
Vaše cena bez DPH:165 206,61 Kč
Původní cena s DPH:227 630,00 Kč
Dostupnost: do týdne
Projektory Panasonic
Doprava ZDARMA
v hodnotě 150 Kč

Vyvážená kvalita obrazu

Tato řada zahrnuje modely WUXGA PT-MZ880 (8 000 lm), PT-MZ780 (7 000 lm) a PT-MZ680 (6 000 lm) s vylepšeným více laserovým zdrojem pro harmonickou souhru vysokého jasu, živých barev a nenáročné údržby provozu.

Model

PT-MZ880

PT-MZ780

PT-MZ680

Rozlišení     

WUXGA

WUXGA

WUXGA

Jas

8 000 lumenů

7 000 lumenů

6000 lumenů

Optimální koordinace jasu a barevného podání

Vylepšená optická jednotka poskytuje harmonickou kombinaci vysokého jasu i živých barev a umožňuje tak jasný obraz i v místnostech se silným osvětlením. Optimální režim zobrazení lze zvolit v závislosti na obsahu a projekční ploše. Technologie dynamické optimalizace zajišťuje, že přehrávání je vždy optimálně přizpůsobeno prostředí. Takto si diváci mohou užít pohodlnou kvalitu obrazu, aniž by museli vypínat osvětlení místnosti.

V závislosti na přehrávaném obsahu a prostředí analyzuje Dynamic Contrast obraz vstupního signálu a upravuje výkon zdroje světla podle požadavků kontrastu scény. To nejen zlepšuje celkovou přesnost kontrastu, ale také poskytuje přesnější kontrast ve scénách, které často přepínají mezi světlým a tmavým obrazem.

Unikátní obvody analyzují obraz videa snímek po snímku, aby zajistily, že každý detail bude jasně zobrazen. K extrakci dat ze čtyř frekvenčních pásem signálu se používají různé algoritmy. To umožňuje zostření a korekci kontur a snížení šumu, aby bylo možné jasně zobrazit i ty nejmenší detaily textu a videa.

Lze diskrétně a nenápadně integrovat

Projektor má nový elegantní design krytu, který bezproblémově zapadá do prostředí místnosti. Zapuštěná základna dodává bočním a předním panelům uhlazenější vzhled. Diskrétní design, tichý provoz a ostré vykreslení obsahu přitahují pozornost k projekci, nikoli k projektoru. 

Stále více kurzů a schůzek se koná online. Nechcete, aby hlasitost projektoru přerušovala konverzace nebo odváděla pozornost od vašeho obsahu. Nízkošumová projekce vám také pomůže soustředit se na to podstatné. Řada PT-MZ880 má tichý režim s provozním hlukem pouze 26 dB * (PT-MZ780 / MZ680) nebo 28 dB * (PT-MZ880). To zlepšuje pozornost a produktivitu diváka, ať už na místě nebo virtuálně, a umožňuje intenzivnější zážitek z instalací.

Podpora vstupu signálu 4K, která odpovídá konfiguraci vašeho systému

Řada PT-MZ880 je kompatibilní se vstupními signály 4K a podporuje video 4K / 60p prostřednictvím vstupu HDMI nebo konektoru DIGITAL LINK. Tato funkce je zvláště užitečná při integraci do stávající konfigurace systému kompatibilní s 4K. Kromě toho již nejsou nutné externí převaděče a překódování zdroje, pokud je stejný signál 4K přenášen do sítě koncových zařízení s různým rozlišením displeje.

Flexibilní připojení umožňuje snadnou integraci

Vstup HDMI je kompatibilní s komponentními ovládacími signály kompatibilními s CEC, takže můžete projektor plně ovládat dálkovým ovládáním kompatibilního zdrojového zařízení. Pokud jsou kompatibilní zařízení, jako např volitelný bezdrátový prezentační systém PressIT, jsou připojeny k projektoru přes HDMI, projektor se automaticky zapne z pohotovostního režimu a zahájí přehrávání stisknutím tlačítka.

Projektory řady MZ880 lze ovládat prostřednictvím vyhrazeného připojení LAN nebo připojení DIGITAL LINK na bázi HDBaseT ™. Obě možnosti podporují řídicí signály kompatibilní s 100Base-TX a 10Base-T z aplikací Panasonic, Crestron Connected ™, AMX a Extron®. Při ovládání přes LAN může DIGITAL LINK přenášet obrazy přes dlouhé kabelové připojení až do délky 150 m.

Volitelný motorizovaný objektiv - nový objektiv s velmi krátkou projekční vzdáleností.

Řada PT-MZ880 je vybavena objektivem s motorovým zoomem (1,61 - 2,76: 1), který lze použít s volitelnými pevnými nebo zoomovými objektivy, takže si můžete vybrat, kam chcete projektor umístit. Mezi volitelné objektivy patří nový objektiv s posunem nulového bodu ET-ELU20 s extrémně krátkým dosahem. Je vhodný nejen pro vzdělávací instituce a firmy, ale také pro výstavy v muzeích a galeriích. U kompatibilního motorizovaného objektivu lze pomocí dálkového ovladače projektoru nebo aplikace „Smart Projector Control“ nastavit zoom, zaostření a posun objektivu V / H.

Kompatibilita s aplikací Smart Projector Control

„Smart Projector Control“ je aplikace pro dálkové ovládání pro zařízení iOS a Android ™, která vám umožňuje nastavit, ovládat a monitorovat až 64 projektorů jednotlivě nebo současně odkudkoli v dosahu vaší bezdrátové sítě. Aplikace umožňuje zapínat a vypínat projektor, vybírat vstupní signál a upravovat nastavení OSD nabídky projektoru prostřednictvím dotykové obrazovky zařízení, když je projektor v pohotovostním režimu nebo je zapnutá závěrka.

Integrované nastavení geometrie

Integrované nastavení geometrie, které lze ovládat pomocí dálkového ovládání projektoru, opravuje zkreslení při promítání obrazu na nepřirozené úhly, křivky nebo nepravidelné povrchy. Složité odchylky, jako např sférické nebo válcové tvary lze korigovat bez dalšího počítače.

Software Geometry Manager Pro

Geo Pro pro Windows® PC rozšiřuje možnosti komplexní úpravy geometrie a díky Free Grid lze bez problémů provádět také komplexní opravy. Na promítaný obraz se umístí mřížka a zkreslené oblasti se přetvoří úpravou polohy řídicích bodů k průsečíku čar mřížky. Velikost mřížky lze vybrat v závislosti na velikosti zrna (od 2 x 2 do 11 x 11 řádků) a postup práce se automaticky uloží, abyste mohli snadno přepínat mezi různými rozlišeními mřížky. Barvy čar mřížky a kontrolních bodů lze také upravit tak, aby jasně vynikly z promítaného obrazu.

Synchronizace kontrastu a expozice

Funkce „Contrast Sync“ synchronizuje hodnotu dynamického kontrastu projektoru, který je připojen přes několik sériových vstupů a výstupů. Kombinuje jednotlivé obrazy v systému pro více obrazovek a zarovnává překrývající se oblasti sousedních projekcí, aby bylo dosaženo jednotného širokoúhlého zobrazení. Shutter Sync naproti tomu synchronizuje funkci závěrky projektorů a umožňuje profesionální zapínání a vypínání.

Efektivní a ekologická spolehlivost

Projektory spotřebovávají přibližně o 20 procent méně energie než jejich předchůdci. 

Protože váš projektor nabízí 20 000 hodin provozu, ušetříte čas, peníze a úsilí. Díky laserovým zdrojům světla s dlouhou životností je likvidace otravných lamp (které někdy obsahují určité toxické látky) nadbytečná a snižuje se potřeba spotřebního materiálu na skladě.

Eko filtry jsou vybaveny elektrostatickým mikrofiltrem, který zadržuje nejjemnější prachové částice. V kombinaci s prachotěsným pouzdrem projektoru umožňuje ekologický filtr dlouhodobé používání v prašném prostředí a tím snižuje prostoje. Filtr by měl být vyměněn po přibližně 20 000 hodinách. Lze jej však také snadno vyčistit a znovu použít. 

Automatické snížení výkonu světelného zdroje za dobrých světelných podmínek a přepnutí do úsporného režimu, když není k dispozici žádný vstupní signál, přispívají k vyšší energetické účinnosti. Funkce lze aktivovat pomocí tlačítka dálkového ovládání na projektoru.

Vícevrstvý laserový modul

Multi-Laser Drive Engine je vybaven několika laserovými moduly a tepelně odolným anorganickým fosforovým kolem pro stabilnější a efektivnější projekci. Zařízení jsou vybavena patentovaným obvodem. Pokud laserová dioda selže, vypne se pouze pole poškozených diod, ne všechny diody v zařízení jako v jiných laserových projektorech a projekce může pokračovat bez přerušení s minimální, nepostřehnutelnou ztrátou jasu. Tímto způsobem nabízejí spínací obvody cennou bezpečnostní rezervu pro spolehlivou reprodukci obrazu v kritických situacích.

 

Panasonic PT-MZ880EJ bílý - Technická specifikace

Parametry a specifikace
Kategorie:Projektory - Prezentace
Technologie:Laser
Formát:16:10
Rozlišení:1920x1200 (WUXGA)
Kontrast:3000000:1
Světelný výkon:8000 ANSI
Podrobná specifikace
Hlučnost (min): 28 dB
Hlučnost (max): 35 dB
Objektiv:vyměnitelný
Repro: neuvedeno
Interaktivní:NE
Typ optiky:N (normální)
Hmotnost
Hmotnost:18.6kg
Rozhraní
LAN:ANO
WiFi:
Počet HDMI:3x
Počet VGA:1x
3D kompabilita:NE
Korekce V:ANO
Korekce H:ANO
Lens shift:ANO
Záruční doba
Záruka projektor: neuvedeno
Záruka lampa: neuvedeno
Životnost lampy
Životnost lampy (normal): 20000 h
Životnost lampy (eko): 30000 h

Projekční kalkulačka - Panasonic PT-MZ880EJ bílý

Výpočet projekční vzdálenosti

Zadejte šířku plátna metryVýška plátna m
Úhlopříčka plátna m ="
Formát16:10
Projekční vzdálenost m - m

Výpočet šířky plátna

Zadejte projekční vzdálenost metryÚhlopřička m - m
Úhlopřička"- "
Šířka plátna m - m
Výška plátna m - m

Ke stažení

Rychlost vyřízení
Rychlost vyřízení

Vaše objednávky zpracováváme a vyřizujeme téměř okamžitě!

Nákup na splátky
Bohaté zkušenosti

Zkušenosti v tomto oboru sbíráme už od roku 1999!

Doprava zdarma
Doprava zdarma

Využijte možnosti dopravy zdarma, při nákupu nad 12 000 Kč.

Osobní odběr
Osobní odběr

Po dohodě je možné vyzvednout zboží na provozovně v Mohelnici.

© 2016 videoprojektory.cz | všechna práva vyhrazena | Created by ipre.cz | internetové obchody na míru